Domofon ze skrzynką na listy to produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby rynku, w zakresie produktów innowacyjnych. Łączy on w sobie funkcje wygody, praktyczności i estetyki. Nie ma już potrzeby instalacji osobno skrzynki na listy i domofonu. Dzięki temu ogrodzenie ma spokojny, nieprzesadzony wygląd, bez nadmiernej ilości instalacji. Szybszy jest też montaż oraz nie ma potrzeby dwukrotnego naruszania ogrodzenia.

Skrzynki na listy z domofonem montuje się na ogrodzeniu lub, co jest najczęstszym rozwiązaniem, wmurowuje w słupek ogrodzeniowy. Niekiedy instaluje się skrzynkę na listy z domofonem w przęśle ogrodzenia.
Wszystkie nasze skrzynki na listy są wyposażone w zabezpieczony specjalną klapką otwór wrzutowy. Budowa skrzynki utrudnia dostęp do korespondencji osobom trzecim.

Praktyczne skrzynki z domofonem

Jeśli Państwa wyborem będzie skrzynka na listy przelotowa do wmurowania z domofonem, gwarantujemy, że będzie ona gustownym i praktycznym dodatkiem do ogrodzenia. Dostosowana jest do najbardziej popularnych słupków ogrodzeniowych występujących na naszym rynku. Skrzynki na listy przelotowe do wmurowania z domofonem występują w różnych wzorach i z łatwością wybierzemy odpowiednią do naszego typu ogrodzenia.

W naszej ofercie znajduje się również skrzynki z domofonem w przęsło ogrodzenia. Ten model umożliwia wygodny dostęp do korespondencji od strony posesji i ulicy. Doręczyciel korespondencji używa otworu znajdującego się od strony ulicy, opróżnianie skrzynki od strony posesji.

Produkowane przez nas skrzynki występują w wersjach ze stali nierdzewnej i są one całkowicie odporne na korozję oraz w wersjach z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie. Te modele posiadają powłokę ochronno-dekoracyjną poprzez naniesienie wysokiej wytrzymałości farby proszkowej, poliestrowej. Jest ona odporna na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Bez wątpienia skrzynki będą nam służyć przez długie lata.

Niektóre z modeli naszych skrzynek mogą służyć także do odbioru szczególnie dużych przesyłek listowych. Taki jest model 5P. Jest to skrzynka montowana w ogrodzeniu, o nowoczesnym wzornictwie z dodatkowym nierdzewnym dnem odseparowującym korespondencję od dna skrzynki. Ten model występuje także w wersji skrzynka na listy z domofonem.