skrzynka montowana w ogrodzeniu

Skrzynka na listy w ogrodzeniu umożliwia wygodne wyciąganie korespondencji zarówno od strony posesji, w przypadku wersji przelotowej, oraz od strony ulicy, w przypadku wersji jednostronnej. Modele są wygodne w montażu i nie powodują konieczności nadmiernej ingerencji w ogrodzenie. Najczęściej występujące modele, to skrzynki do montażu w metalowe przęsło ogrodzenia.

Każda produkowana przez nas skrzynka w ogrodzeniu jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują jej wyjątkową trwałość. Jest to niezwykle istotne ze względu na narażenie na zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie deszcz i mróz. Skrzynka na listy w ogrodzeniu musi też spełniać wymogi doręczycieli korespondencji, czyli odpowiedniej wielkości wrzut i pojemność obudowy.

Oferujemy różne rodzaje skrzynek. Mogą być wykonane ze stali ocynkowanej, stali ocynkowanej z powłoką proszkową w różnych kolorach oraz blachy ocynkowanej, do malowania razem z przęsłem ogrodzenia. Polecamy także modele z blachy nierdzewnej szczotkowanej. Odpowiednie są one dla odbiorców dużych przesyłek oraz dostępne są modele z dodatkowym dnem, które skutecznie odseparowuje korespondencję od ewentualnej wilgoci, zbierającej się na dnie skrzynki. Każda skrzynka w ogrodzeniu będąca w naszej ofercie jest łatwa w montażu.