Firma Metal Park powstała w 1984 roku w Poznaniu. Początki naszej działalności związane były z produkcją skrzyń i obudów metalowych. Ostatecznie od 1993 roku koncentrujemy się na produkcji skrzynek pocztowych.

Stały kontakt z naszymi klientami oraz obserwacja trendów znajduje efekt w postaci nowych modeli skrzynek, które sukcesywnie wprowadzamy na rynek. Nasza oferta pozwala odpowiedzieć na potrzeby niemal każdego klienta. Obok tradycyjnych skrzynek na listy dla odbiorców indywidualnych proponujemy klientom skrzynki lokatorskie dla budynków wielorodzinnych.

Oferujemy skrzynki wykonane z blach stalowych ocynkowanych z różną kolorystyką powłok proszkowych. Ponadto oferta skrzynek indywidualnych obok linii nierdzewnej, została poszerzona o skrzynki z powłoką hydro oraz grafiką na folii.

Idąc za potrzebą rynku wprowadziliśmy do oferty skrzynki z zestawami domofonowymi, video domofonowymi oraz z systemami dostępu. Szczycimy się wyrobami o wysokiej jakości, nowoczesnym wzornictwie i przystępnej cenie.

Naszym celem jest sukcesywny rozwój i wzmacnianie pozycji w segmencie rynku. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań i pomysłów, które pozwolą na tworzenie produktów odpowiadających coraz większym wymaganiom klienta oraz harmonizujących ze zmianami w architekturze budynków mieszkalnych.