Skrzynki pocztowe na listy są stylowym elementem wzbogacającym wygląd ogrodzenia. Te, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, z pewnością trafią w Państwa gust i będą harmonijnie wpisywały się w otoczenie.

W linii Standard znajdują się skrzynki pocztowe naścienne, montowane w przęsło ogrodzenia oraz przelotowe. Cechują się różnorodnym wzornictwem, który trafia do szerokiej gamy klientów, o różnych wymaganiach estetycznych. Oferujemy produkty stylizowane oraz skrzynki w formach minimalistycznych. Wszystkie z nich wykonane są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących wysoką trwałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecamy skrzynki na listy ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Gwarantujemy, że spełniają one wymagania doręczycieli poczty. Mamy tu na myśli zarówno wielkość otworów wrzutowych oraz różna pojemność skrzynek, w zależności od modelu. W ofercie znajdą Państwo także modele z rurą na gazety, tak zwanym gazetnikiem, o przekroju okrągłym, owalnym czy kwadratowym.

Nowoczesne skrzynki pocztowe – różne rodzaje

Szczególna grupa skrzynek, to linia Inspiracje, która zawiera skrzynki pocztowe z frontem oklejonym drukowaną folią z powłoką UV. Znajdą tu Państwo szeroki wybór interesujących motywów, które uderzają w gusta różnych klientów. Motywy motoryzacyjne na skrzynkach trafiają szczególnie do mężczyzn, zapalonych hobbystów, których pasje przenosimy w formie graficznej. Wielbiciele zwierząt znajdą tu między innymi skrzynki z motywem psa, kota czy konia. Skrzynki z motywem psa występują także w wersji z napisem informującym o psie na posesji, co pozwala na zastąpienie przez skrzynkę tabliczki informacyjnej.

Oferujemy także nowoczesne skrzynki na listy wyposażone w elementy elektroniczne. Może to być system z dzwonkiem lub domofonem. Nasze skrzynki pocztowe mogą być wyposażone także w wideo domofon. Tego typu projekty, połączenia skrzynki na listy i domofonu lub wideo domofonu, są coraz bardziej popularne na rynku i są odpowiedzią na potrzeby rynku. Te rozwiązania to nie tylko oszczędność na montażu, ale także dbałość o elegancki wygląd naszej posesji. Używana przez nas elektronika jest najwyższej jakości i trwałości. Ponadto ze względu na przemyślane mocowania elektroniki, w przypadku awarii nie będziemy musieli martwić się ewentualną koniecznością wymiany całej skrzynki.

Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i wyboru tego najbardziej odpowiedniego dla siebie!